Uncategorized

Kuvvetsiz Gösteren Kombin Önerileri

Pozitif kiloları gizlemek her kadının hayalidir fakat basit değildir. Her ne dek ince gözükmek basit olmasa da bu yöntemlerle daha kibar görüneceksiniz.

Bundan Böyle fazla kilolarınız dert olmaktan çıksın. Üzerinize giyeceğiniz kıyafetlere küçük şartların değişmesi yaparak güçsüz görünmeniz olası. Neyi nasıl giyeceğinizi bilirseniz giysi seçimi artık zorlama olmaktan çıkar. Keza perhiz yapmanıza da lüzum kalmaz. Acilen moralinizi yükseltin ve yazımıza odaklanın.

Gizlemek istediğiniz bölgeyi belirleyin

Giydiklerinizle zayıf görünmeyi başarılı olmak için ilk kez saklamak istediğiniz bölgeyi belirleyin ve giysi seçiminizi buna tarafından yapın.

Kıyafet tercihleriniz o bölgeyi kapatacak tarzda olsun. Vücudunuzda şişman bölgeyi kapatıp güçsüz olan kısımları ön plana içeri almamak için vücudunuzun ince olan bölgelerine oturan ve şişman olan bölgelerine içten genişleyen bir kıyafet tercih etmelisiniz.

Böylelikle ortada göze batan bir yer olmayacaktır. Diğer bir teklif ise eğer vücudunuzda kilolu olan kısım üstteki kısımsa üstteki tarafınızı kapatacak koyu renkli kıyafetler seçim edin. Kol ve göbeğinizde kilo sorununuz varsa bu ortadan kalkmış olacak.

Eğer şişman olan tarafınız üçgenin taban olmayan kenarı ve kalçalarınız ise aşağıda doğru bolaran elbise ya da eteklerle kombin yapabilirsiniz. Ama tek renk kombinler oluşturmanızda menfaat var.

zayif-goteren-kombin-onerileri-1

Yerinde kesimli model seçin

Kilolusunuz diye bol kıyafetler giymenizin anlamı değil. Kilonuzu kapatmak ve daha ince görünmek için vücudunuz için yerinde kıyafet kesimi seçmeniz gerekir. Bol kıyafetler içine saklanıp moralinizi bozmanıza gerek yok.

Bacaklarınız kocaman bir kadınsanız desenli çoraplar yerine tek desen ve tek renk çoraplar seçim edin. Pantolon seçiminiz ütü astarlı ve olağan kesimli olanları tercih edin.  Elbette likralı kıyafetler seçim etmeyin. Bu sizi olduğunuzdan daha da kilolu gösterecektir.

Kadınlar Kulübü olarak sizlere birkaç kombin önerileri sunduk. Umarız sizin için yararlı olmuştur.

Kaynak: Moda Sitesi, Moda Haberleri

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s