Uncategorized

Nerede Tatil Yapılır?

Yazları tek düşündüğümüz hep tatildir. Fakat ne imkan bulabiliyoruz ne de zaman. Aksine herkesin hak ettiği bir şey olmasına rağmen yapamıyoruz. Tüm yıl sıkı çalışıyorsunuz, eve ekmek getiriyorsunuz, borçları ödeyip faturalar ile boğuşuyorsunuz. Yaz geldiğinde ise 15 gün, 1 ay izin günü hakkınız var fakat gitmek yerine daha fazla çalışmak istiyorsunuz. Sizlere tavsiyem, 1 yılda 1 kere olsun en az 2 haftalık da olsa dünyayı unutun. Arkanıza yaslanın ve düşünün nereye gidebilirsiniz.

Siz düşünürken ben de kendi fikirlerimi yazayım. Bazen turistlerin yoğunluğu sebebi ile otel fiyatları ve tatil beldelerinin fiyatları çok yüksek fiyatlarda olabiliyor. Haliyle sizde gitmek istemiyorsunuz yada daha ucuz yerlere gitmek istiyorsunuz.

Aksine taksitle kredi ile Marmaris emlak konutları bakabilirsiniz. Marmaris satılık daire alabilirsiniz. İmkanım yok diyorsanız kredi ile yapabilirsiniz. Hatta satın aldığınız evi kışları kiralığa vererek kredi borcunuzu daha hızlı ödeyebilirsiniz. Böylece siz de emekli olacağınız zaman kumsala yakın bir yerde eviniz olacaktır. Gönül rahatlığı ile hem tatil yapabileceğiniz bir yeriniz olacak hem de emekliliğinizi yaşayabileceğiniz bir yer.

Bu fikir hem sizlere her yaz için para biriktirme derdinden kurtaracak hem de nerede tatil yapsam düşüncesini kafanızdan atacaksınız. Böylelikle her yaz içiniz rahat bir şekilde, belirlediğiniz vakitlerde yazlığınıza gidebilecek ve tatilin tadını çıkaracaksınız. Tüm yılın stresini güneşin altında, denizin yanında, kumsalda atacaksınız. Kaynak: Moda Sitesi, Moda Haberleri

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s